#1 2011-02-26 20:03:28

Prawnik

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 29
Punktów :   -10 

Dosyć tego dobrego szmaty

Myślałem, myślałem i w końcu wymyśliłem(zajebisty kolor co nie?). Postanowiłem, iż będę organizować sesje co 3 tygodnie w soboty  i pierdoli mnie to ilu z was przyjdzie. Mogę prowadzić to nawet dla jednej osoby, byle kontynuować historię. Będziemy dalej ciągnąć wątek drzewny, aczkolwiek będziemy to robić regularnie i bez przerw. Termin wyznaczę niebawem, i liczę na dobrą frekwencję. yoyo!

Rozważam również takową opcję. W imperium różnie bywa, i może być tak, iż nasza super zajebiście zgrana paczka bohaterów zostanie rozdzielona ( np w zamieszkach wywołanych przez jakiegoś znanego weterana). Gdy taki podział nastąpi i złączenie grupy nie będzie kwestią przebycia paru kilometrów( np grupa znajdzie się w oddzielnych partiach kontynentu), to zamiast jednej będę prowadzić dwie różne, możliwe, że nawet nie połączone ze sobą sesje. Pomysł zrodził się w wyniku przedawkowania acodinu. Nie wiem czy wprowadzę go w życie, ale aż mnie korci. Jakieś urozmaicenie się przyda nie? W takim przypadku albo będę robił grupom sesje na przemian co trzy tygodnie( 1 grupa za 3 tygodnie druga za kolejne 3 pierwsza), albo co dwa.

Gdy ocena mojego profilu osiągnie -50, to ześlę na Altdorf plagę.







Jam jest ten, który zsyła drzewa i niesprawiedliwie rozdziela ZK oraz PD

Offline

 

#2 2011-02-26 20:13:05

 Marz

Mistrz Gry

Skąd: Policja
Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Dosyć tego dobrego szmaty

MISTRZU!
KU CHWALE VELOCICOPTERA!


|Klaus| aka |Gruak| aka |Mistrz Gry|

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding tłumaczenia techniczne